8 Nejlepší Photo Text editory pro přidávání uměleckých textů do obrázků

Miroslav Divoký

Převod psaného textu: Tipy na aplikace a skenery

Čas od času se můžete dostat do situace, kdy je třeba převést ručně psané zápisky do digitální formy pro práci na počítači, v telefonu či v jiné elektronice. Naštěstí však žijeme v době, ve které není tato věc v žádném případě nemožná, ba právě naopak. Převod ručně psaného textu je při použití vhodných skenerů či aplikací naprostá hračka, která zabere pouhých pár minut.

Obsah článku

Jak to celé funguje

Jak na převod ručně psaného textu na mobilu

Převod ručně psaného textu na iPhonu

Převod ručně psaného textu na Androidu

Univerzální aplikace pro převod ručně psaného textu

Microsoft OneNote

Pen to Print

Google Lens

Jak na převod ručně psaného textu na počítači

Zaměřeno na skener

Tipy na kvalitní skenery

Tipy na kvalitní multifunkční tiskárny

to celé funguje Jakcelé funguje

Ať už se budete chtít spolehnout na mobilní aplikaci, či skener jako takový, princip převodu psaného textu do digitální podoby je ve své podstatě naprosto stejný. Naprostým základem digitalizace ručně psaného textu do podoby, kterou lze upravovat například v textovém editoru, je naskenování předlohy. K tomu lze využít jak skenovací plochu skeneru, do které daný dokument jednoduše vložíte a pak necháte skener jej “ozářit” a tím přetavit jeho podobu do digitální verze, tak i mobilní aplikace, které však fungují podstatně jednodušeji. Při skenování přes mobilní telefon se totiž využívá jen a pouze jeho fotoaparát, kterým daný dokument de facto vyfotíte a pak už jen necháte software telefonu, ať na fotce rozpozná jednotlivé prvky, čímž vám s ním umožní pracovat.

Technologie, kterou jak skenery, tak ostatní elektronika využívá pro rozpoznání a následný převod (nejen) ručně psaného textu do digitální podoby nese název Intelligent Word Recognition, přičemž mnohem častěji se můžete setkat s její zkratkou IWR. Jedná se ve své podstatě o pokročilejší dříve využívanou technologii optického rozpoznávání znaků, která je však využívána primárně pro digitalizaci strojově tištěných dokumentů.

Příklad převodu historického textu pomocí IWR a OCR technologií. Zdroj:

Ačkoliv je funkčnost IWR jako taková relativně složitá, velmi zjednodušeně se dá říci, že aplikace vybavené právě touto technologií skenují slova a řádky jako celek s tím, že se je následně i pomocí strojového učení a umělé inteligence snaží rozpoznat a to porovnáváním s obrovským množstvím nejrůznějších vzorků, které už zná. Jakmile najde shodu, dokáže ručně psaný text z logiky věci správně převést do digitální podoby a vy s ním tedy pak můžete pracovat tak, jako s klasickými digitálními dokumenty. Nezřídka kdy se nicméně stává, že ne všechna písmena jsou rozpoznána dokonale, z čehož vznikají nejrůznější patvary nutné uživatelsky upravit. S písmem a čísly bez interpunkčních znamének ale většinou problém nebývá, nejsou-li příliš “naškrábaná”.

Vzhledem k tomu, jak celý převod písma funguje, vás nejspíš nepřekvapí, že se jedná o doménu hlavně několika posledních let. Převod je totiž kvůli využívání umělé inteligence, strojového učení a potažmo i klasického výkonu zařízení právě na tyto prvky poměrně náročný, kvůli čemuž bylo v minulosti víceméně vyloučeno s něčím takto pokročilým přijít a když už se o to vývojáři pokusili, výsledky byly nevalné. V současnosti je ale právě díky technologickému pokroku tato věc naprostá hračka.

Tip: Zřejmě nejvyužívanějším zařízením pro skenování dokumentů jsou po smartphonech multifunkční tiskárny, které právě skenery disponují. Pokud nevíte, co vše od nich očekávat, přečtěte si náš starší článek Výhody a nevýhody multifunkčních tiskáren, ve kterém jsme toto téma rozebrali.

na převod ručně psaného textu na mobilu Jakpřevod ručně psaného textumobilu

Tím nejrychlejším a nejuniverzálnějším způsobem, jak zdigitalizovat ručně psaný text, je využití mobilních telefonů. Ty máme totiž po ruce takřka neustále, díky čemuž je lze využít mnohem rychleji než klasické skenery. Co se týče aplikací, které jsou pro převod psaného textu do digitální podoby potřeba, v App Store a Google Play jich naleznete nesčetně. Jak Google vyvíjející Android, tak Apple vyvíjející iOS navíc přišli již s vlastními řešeními, která jsou taktéž velmi kvalitní.

na iPhonu Převod ručně psaného textuiPhonu

Pro převod ručně psaného textu na iPhonu stačí mít aktivovanou funkci Živý text dostupnou v iOS 15 a novějších verzích OS. Tu lze aktivovat sice trochu krkolomně, ale výsledek stojí za to. Stačí, když přes Nastavení přidáte v sekci Obecné do podsekce Jazyk a oblast angličtinu, kterou necháte umístěnou pod češtinou. Jakmile tak učiníte, je možné zaktivovat Živý text pomocí přepínače ve spodní části obrazovky s tím, že po aktivaci začne iPhone automaticky rozpoznávat veškerý text z fotek či skenů. Vy jej tak můžete jednoduše kopírovat a převádět do nejrůznějších dokumentů a tak podobně. Jediný háček tkví v tom, že na podporu diakritiky můžete v tomto případě zapomenout, jelikož je Živý text kompatibilní zatím jen s hrstkou jazyků, mezi které bohužel čeština nepatří. Přesně kvůli tomu je tak i aktivace této funkce dosti složitá.

na Androidu Převod ručně psaného textuAndroidu

V případě telefonů s OS Android je celá záležitost o poznání jednodušší. Stačí totiž disponovat aplikací Google Fotky, ve které jsou integrovány funkce z Google Lens. Pokud máte aplikaci nainstalovanou, stačí v ní otevřít fotku či sken dokumentu, u kterého je třeba “vytáhnout” ručně psané písmo, následně tapnout na ikonu Google Lens (podobá se brýlím) ve spodním řádku aplikace a je hotovo - od této chvíle byste měli být schopni text kopírovat a tedy s ním nakládat stejně jako v případě iPhonu. Stejně jako v předešlém případě zde však bohužel platí, že interpunkce není zrovna kamarád.

Někteří z vás se možná setkají s tím, že rozpoznávání textu mají na Androidech k dispozici i v nativní galerii fotek, tedy bez nutnosti využívání Google Fotek. V takovém případě disponujete některým z novějších smartphonů, který se dočkal integrace funkcí Google Lens přímo do fotoaparátu a potažmo i systému jako takového, díky čemuž lze tedy ručně psaný text převádět ještě jednodušeji. Bohužel, nasazení funkce záleží na výrobci, takže nelze úplně říci, jaké všechny modely mají to štěstí a jaké si naopak musí Google Fotky stáhnout.

Tip: Víte, že přes mobil nelze jen skenovat, ale jde jej využít i pro tisk? Pokud nevíte, jak na to, v našem článku Jak tisknout z mobilních zařízení: Průvodce pro začátečníky se vše potřebné krůček po krůčku naučíte.

Univerzální aplikace pro převod ručně psaného textu

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují nativní řešení pro převod ručně psaného textu do digitální podoby, sáhnout můžete po celé řadě alternativních řešení dostupných jak na iPhonech, tak i na Androidech. Níže vám představíme tři nejoblíbenější a troufneme si říci, že i nejlepší.

Microsoft OneNote

Jedná se o zřejmě jednu z nejznámějších poznámkových aplikací na světě, která je dostupná na počítačích i mobilech, přičemž ve všech případech ji lze stáhnout z obchodů s aplikacemi na daných platformách. OneNone má poměrně snadné ovládání a jeho funkčnost je velmi dobrá. Pro převod psaného textu do digitální podoby do něj stačí vložit naskenovaný či vyfocený dokument a následně zvolit z možností Kopírovat text z obrázku (popřípadě je-li aplikace na vašem zařízení v angličtině, tak copy text from picture). Následně už jste schopni s textem nakládat dle libosti a potřeb. Velkým pozitivem aplikace je to, že si vcelku dobře rozumí i s českou diakritikou, nicméně je třeba myslet na to, že sken dokumentu musí být co možná nejkvalitnější, aby z něj byla aplikace schopná “vytáhnout” vše tak, jak je třeba.

Recenze UPDF: Komplexní nástroj pro práci s PDF dokumenty – Letem světem Applem

S dokumenty ve formátu PDF se setkáváme dnes a denně. Právě formát PDF se totiž řadí mezi ty nejrozšířenější vůbec, za což vděčí zejména své jednoduchosti, nízké velikosti a celkovým možnostem. Jeho hlavním cílem je snadná přenositelnost. V tomto ohledu je ale důležité zmínit jednu poměrně klíčovou vlastnost – za cíl si totiž klade, aby se výsledný soubor zobrazoval vždy stejně, nezávazně na použitém hardwaru či softwaru. Bez ohledu na to, zda si takovýto dokument prohlížíme na PC (Windows), Macu či iPhonu, vždy by měl vypadat prakticky úplně stejně.

Pro práci s PDF dokumenty se ale neobejdeme bez kvalitního softwaru, který je k těmto účelům přímo navržen. Samozřejmě jablečné operační systémy disponují nativními nástroji, které se zobrazením či anotací těchto souborů nemají sebemenší problém. Ačkoliv pro běžné prohlížení je takovéto řešení dostačující, tak je nutné zmínit, že si neporadí se vším. Pokud naopak chceme skutečně kvalitní software pro kompletní práci s PDF dokumenty a jejich správu, pak musíme hledat. Jednou takovou aplikací je i UPDF. Tento program se momentálně těší stále rostoucí popularitě, a právě proto si na něj nyní společně posvítíme v naší recenzi.

O aplikaci UPDF

V první řadě si pojďme velice stručně popsat, co UPDF vlastně je, k čemu slouží a proč je najednou tolik populární. Jak už jsme nakousli výše, jedná se o skvělou aplikaci pro práci s PDF soubory. Tento program si totiž poradí nejen s jejich pouhým prohlížením, ale také kompletní úpravou, správou a řadou dalších. K funkcím se ale dostaneme až později. Software kromě praktičnosti staví na dvou dalších, poměrně důležitých pilířích. Současně totiž vsází na jednoduchý a minimalistický design v kombinaci se skvělou dostupností. UPDF je totiž k dostání prakticky na všech platformách – macOS, iOS, Windows, Android.

Kombinace těchto vlastností aplikaci zajistila její vstupní popularitu. Aby toho ale nebylo málo, za programem stojí zkušení vývojáři, kteří navíc neustále pracují na nových funkcích. Prostřednictvím aktualizací tak pravidelně přicházejí nové a nové možnosti, které nadále usnadňují práci se zmiňovanými PDF dokumenty. V příštích verzích mají dokonce dorazit funkce pro vytvoření/vyplnění formulářů, podpora digitálních podpisů, hromadné zpracování několika souborů najednou a řada dalších.

Design: Povedený minimalismus

Pokud bych měl vybrat jednu vlastnost, která mě na UPDF prakticky ihned okouzlila, pak to bude jednoznačně design v kombinaci se skvělou optimalizací. Úvodní stránka aplikace slouží jako rozcestník. Můžeme zde vidět všechny PDF soubory, s nimiž zrovna pracujeme, případně si je nadále rozřadit či označit za oblíbené, abychom se ke konkrétním dokumentům mohli dostat i rychleji. Jakmile na některý ze souborů klepneme, okamžitě se přesuneme do hlavního prostředí, kde se už nabízejí veškeré možnosti.

Tímto způsobem lze mít otevřeno hned několik PDF dokumentů najednou, a to aniž bychom museli otevírat hned několik oken. Program totiž pracuje s kartami, respektive úplně stejně, jak můžeme být zvyklí například z internetových prohlížečů. Každá funkce či možnost jsou doslova na dosah ruky. Musíme uznat, že uživatelské prostředí je doopravdy jednoduše navržené, což může mít pozitivní vliv na celkovou produktivitu při práci s PDF dokumenty.

Funkce a možnosti

Pojďme se už ale přesunout k tomu zásadnímu aneb co všechno UPDF vlastně umí a s čím si dokáže poradit. Možností je totiž hned několik, díky čemuž si aplikace poradí s doopravdy kompletní správou PDF souborů. Jak už jsme zmínili hned v úvodu, samotným základem pochopitelně je, že takovéto dokumenty dokáže zobrazit a prohlížet je. S tím také souvisí možnost jejich rychlé úpravy. V takovém případě lze konkrétně přidat, smazat či upravit text, pohrát si s barvami, nebo se rovnou vrhnout do úpravy obrázků, které lze otočit, změnit velikost, exportovat a podobně. Stejně tak se nabízí i úprava celkový stránek. Ty jdou opět otočit, přeorganizovat, přidat, extrahovat, smazat či zcela nahradit.

U běžných úprav to ale ani zdaleka nekončí. Nadále se totiž nabízí řada dalších funkcí, mezi nimiž se nachází například možnost pro anotace. Něco takového přijde skvěle vhod u dokumentů, které si potřebujeme nějak ozvláštnit – nabízí se totiž možnost zvýraznění, podtržení textu, přeškrtnutí, přidání text boxů, různých tvarů, razítek, samolepek a dalších. V tomto případě bychom se ale měli pozastavit. Aplikace UPDF totiž disponuje rozsáhlou knihovnou již předpřipravených razítek, které se skvěle hodí pro rychlou úpravu dokumentů. Zároveň ani nechybí možnost pro vytvoření vlastních custom motivů.

Kromě zmiňovaných úprav si program nadále poradí i s případným převodem PDF dokumentů do DOCX, XLSX, PPTX, obrázkových formátů (PNG, JPEG, BMP, TIFF, GIFF), textu, RTX, HTML, XML, PDF/A a řady dalších. V případě potřeby sdílení v jiném formátu stačí párkrát kliknout a máme tak kompletně hotovo. Export je navíc „okořeněn“ skvělou možností. Nechybí totiž ani OCR neboli technologie pro optické rozpoznávání znaku. V takovém případě dokáže UPDF vytáhnout přímo text i z dokumentů, v nichž je uložen například v podobě obrázku. Technologie rozpozná 40 světových jazyků a z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že funguje na výbornou.

V závěru ještě nesmíme zapomenout na nesmírně důležité funkce, s jejichž pomocí lze v rychlosti přidat ruční podpis na naše PDF dokumenty, a to konkrétně prostřednictvím trackpadu, myši či klávesnice. V takovém případě stačí zhotovit podpis a následně jej už jen přidat do potřebného souboru, například tedy do formuláře či smlouvy. Za zmínku také stojí možnost ochrany prostřednictvím hesel, díky čemuž lze jednoduše zajistit, aby se k dokumentům nedostal nikdo bez znalosti přístupových údajů. Zároveň jak už jsme zmínili výše, do UPDF mají již brzy dorazit další skvělé novinky.

Shrnutí

Pokud jste se v této recenzi dostali až sem, pak už verdikt aplikace UPDF pravděpodobně moc dobře znáte. Sami musíme uznat, že se jedná o perfektní řešení. Nejvíce z něj mohou benefitovat lidé, kteří prakticky denně pracují s dokumenty ve zmiňovaném formátu PDF, jelikož v takovém případě jim program propůjčí nespočet různých možností, které jsou zabaleny v minimalistickém prostředí.

Právě kombinace funkcí, designu a skvělé optimalizace a svižnosti dělá z UPDF naprostého krále v oblasti softwaru pro práci s PDF. Aplikace je zároveň plně optimalizována i pro novější Macy s čipy Apple Silicon. Při jejím stažení si tak můžete vybrat, zda si přejete stáhnout verzi pro Macy s CPU Intel či Apple Silicon.

Samozřejmě pokud někdo hledá profesionální nástroj pro práci s PDF, pak víceméně počítá s tím, že za něj bude muset zaplatit. Aplikace UPDF je k dostání zcela zdarma, avšak pro využití všech funkcí je nutné zaplatit plnou verzi. V takovém případě se nabízí možnost výběru. Nabízí se totiž doživotní licence za jednorázový poplatek, nebo roční plán ve formě předplatného. Když se ale podíváme na to, kolik si účtuje konkurence a na kolik vyjde UPDF, pak máme opět jasného vítěze. UPDF je totiž k dostání za podstatně nižší ceny, zatímco ostatní aplikace vás mohou klidně vyjít i na stovky eur.

Zároveň to má ještě jednu poměrně zásadní výhodu. Pokud se rozhodnete pro pořízení plné verze, tak tím zároveň získáte přístup k aplikaci doslova na všech platformách. Jednu licenci pak můžete použít nejen na Macu, ale také na telefonu (iOS, Android) či počítači (Windows), aniž byste museli platit za další a další licence.

UPDF s 40% slevou!

Ve spolupráci s vývojáři UPDF jsme si pro naše čtenáře připravili exkluzivní slevovou akci, díky které můžete na pořízení softwaru nevídaně ušetřit. Konkrétně se totiž nabízí 40% sleva na UPDF! Prakticky za polovinu si tak můžete přijít na perfektní software pro správu vašich PDF dokumentů, který vás může doprovázet už napořád na všech platformách. Jedná se tak o skvělou příležitost, jak si zpříjemnit práci s těmito soubory.

Aplikaci UPDF stáhnete zdarma zde

8 Nejlepší Photo Text editory pro přidávání uměleckých textů do obrázků

Photo Text Editor - 8 Nejlepší editory fotografií pro přidávání textu do fotografií

Foto textový editor by měl být užitečný pro zasílání zpráv, umění plakátů, pohlednic a scénických zobrazení na Facebooku a dalších sociálních médiích. Chci jen poslat fotky pořízené ve vašem příteli na Facebooku. Na fotografii můžete jednoduše přidat nějaké požehnání. Samozřejmě můžete také použít editor fotografií s funkcí psaní textu pro marketing nebo jiné účely.

Obvykle aplikace pro úpravu textu, která obsahuje širokou škálu nástrojů souvisejících s textem. Kromě toho můžete také upravit písmo, styl, barvu a další možnosti. Článek sdílí 8 nejlepší foto textové editory pro různé platformy. Prostě si přečtěte článek a vyberte si odpovídající.

Část 1: 2 nejlepší textové textové editory pro Win / Mac

Pokud používáte textové editory pro Windows PC a Mac, můžete na obrázky přidat umělecký text bez jakéhokoliv přerušení nebo zpoždění. Co je důležitější, programy obvykle podporují soubory RAW pořízené videokamerami.

Top 1: AnyMP4 Video Editor

AnyMP4 Video Editor je více než program pro úpravu fotografií. Je to nejlepší editor fotografií, video editor a slideshow tvůrce s komplexními funkcemi. Existuje mnoho různých uměleckých přechodů, filtrů, textů, hudebních souborů a dalších prvků pro zkrášlení fotografií a videí.

1. Překryjte texty na fotografiích a obrázcích jediným kliknutím.

2. Vestavěné tuny přednastavených šablon pro rychlé použití textu na obrázcích.

3. Upravte písmo, barvu, velikost, pozadí a polohu textu.

4. Nabídka základních i pokročilých nástrojů pro úpravy obrázků.

5. Podpora téměř všech formátů fotografií a obrázků, včetně souborů RAW.

Stažení zdarma Pro Windows Bezpečné stahování

Top 2: GIMP

GIMP je další populární editor fotografií s funkcí psaní textu. Na obrázek můžete přidat text, vodoznak, logo, nálepku a prvky. Samozřejmostí jsou parametry, které můžete upravit písmo, styl, barvu a další. Obsahuje širokou škálu nástrojů pro úpravy fotografií a podporuje řadu formátů fotografií.

Klady

1. Obrazový textový editor je otevřený a zdarma.

2. Rozšiřitelný o bohaté pluginy na Windows i Mac.

Nevýhody

1. Rozhraní není příliš intuitivní, zejména pro začátečníky.

2. Základní fonty bez uměleckého designu a omezených zdrojů.

Část 2: 2 nejlepší editory textových fotografií online

Pokud potřebujete přidat text na několik jednoduchých fotografií ve formátu JPEG, může se stát, že on-line editor textů bude příjemnou volbou. Největší výhodou je dostat to, co chcete, bez nutnosti instalovat cokoliv na vašem počítači.

Nahoru 1: Pixlr Photo Editor

Zda potřebujete nahrát obrázek z počítače nebo importovat z webových stránek, Pixlr Photo Editor je online program pro úpravu textových fotografií pro online přidávání textu, úpravu pozice, orientace, barvy a dalších vlastních možností.

Klady

1. Snadné ovládání uživatelského rozhraní pro snadnou správu fotografií.

2. Rozsáhlé bezplatné nástroje s editorem fotografií pro úpravu fotografií.

Nevýhody

1. Otravné reklamy během procesu úpravy fotografií nebo přidávání textů.

2. Obtížné nahrání souborů RAW nebo stažení velké fotografie.

Nejlépe 2: Fotor

Fotor je další populární foto textový editor s vynikajícími funkcemi. To vám umožní přidat text na obrázek nebo foto koláž online jednoduše, upravovat obsah, styl, barvu a další možnosti související s textem. Před nahráním obrázku s textem do počítače nebo sdílením do sociální sítě si můžete zobrazit náhled výsledku.

Klady

1. Přímé uživatelské rozhraní s některými ohromujícími efekty.

2. Spousta vlastních možností a šablon v online photo editor.

Nevýhody

1. Vyžaduje registraci s osobními údaji a poplatek za upgrade.

2. Časově náročné úpravy velkého množství fotografií online.

Část 3: Top 4 foto editory s funkcí psaní textu

Pokud pořizujete fotografie se svým telefonem nebo telefonem Android, můžete najít některé aplikace textového editoru, které vám umožní přidat nějaký umělecký text přímo na obrázky přímo před sdílením na sociálních médiích.

Top 1: Phonto

Stejně jako název Phonto, je to text na fotografii aplikace pro Android i iOS. Existuje více než 400 fonty a styl zdarma, s extra instalací pro rozšíření databáze fontů. Samozřejmě můžete také změnit barvu textu, velikost, pozadí a další. Ukládá obrázky s textem do fotogalerie.

Klady

1. Udělejte si krásné fotky s upraveným textem, abyste mohli psát na sociálních médiích.

2. Změna velikosti textu, barvy, přechodu, tahu, stínu a dalších.

Nevýhody

1. Je podporována reklamou a musíte ji zakoupit v aplikaci pro odstranění reklam.

2. Při přidávání textových souborů na fotografie spusťte chybu času.

Top 2: Textgram

Texty na obrázcích můžete psát a upravovat v textovém editoru pro Android. Existují různé styly písma, velikosti textu, rámečky, pozadí, samolepky, emojis a další. Pokud nenajdete to, co hledáte, Textgram má obchod, kde si můžete stáhnout další pozadí a další.

Klady

1. Napište text na fotografie, upravte titulky nebo vytvořte fotografii s vlastním designem.

2. Do zprávy přidejte emotikony, abyste získali lepší reprezentaci.

Nevýhody

1. Snímky nelze uložit v plném rozlišení ve vysoké kvalitě.

2. Nedostatek funkcí kopírování a vkládání pro úpravu fotografií nebo přidávání textů.

Top 3: Písmo Candy

Font Candy by měl být jeden z nejlepších uměleckých editorů textových fotografií musíte vzít v úvahu. To zahrnuje přes 45 umělecká a handpicked fonty s zakřivením textu, krytím, ovládacími prvky a stínem jednoduše. Přidává také více titulků a manipuluje s nimi každý zvlášť.

Klady

1. Nahrát obrázky s textem na Facebook, Twitter, atd. Přímo.

2. Nabídnout širokou škálu textových nástrojů přizpůsobit texty, které chcete.

Nevýhody

1. Některé funkce jsou k dispozici pouze v prémiové verzi.

2. Crashing je další hlavní nevýhodou aplikace pro úpravy textů fotografií.

Top 4: Word Swag

Pokud potřebujete k obrázkům nebo zprávám přidat některá speciální písma, Word Swag je aplikace pro textové fotografie snadno a magicky promění vaše slova na krásné návrhy textových fotografií. To vám umožní umístit text kdekoli na fotografii, změnit velikost, orientaci a vzhled textu a post editovat obrázky na Facebook, Twitter a Instagram.

Klady

1. Nabídne vysoce kvalitní textové návrhy pro sociální mediální internetové stránky sdílení.

2. Poskytuje často aktualizace s nekonečnými styly písma a efekty.

Nevýhody

1. Pokud chcete získat všechna písma nebo přidat loga, musíte si je zakoupit v aplikaci.

2. Předplatné za účelem aktualizace nových stylů a písem.

závěr

Tento článek sdílí 8 nejlepší programy pro úpravu fotografií, které můžete přidávat přizpůsobené titulky k obrázkům na Windows, Mac, iPhone a Android. Stačí si vybrat textový textový editor podle efektů uměleckého textu nebo vhodné platformy podle vašich požadavků. Pokud se domníváte, že jeden obrázek není dost výrazu, můžete použít tyto nástroje k přidání textu a titulku na obrázek.